Cenník platný od 1. novembra 2018

Rodinné a detské fotenie v exteriéri

149 EUR
Strávime spolu 1 - 2 hodiny. Výsledkom je cca 250  fotografií v základnej úprave. 15 fotografií podľa Vášho výberu je ďalej retušovaných. Fotografie sú odovzdané v digitálnej podobe na USB kľúči + 3 ks fotografií podľa vášho výberu v tlači v rozmeroch 20x30 cm. Každá ďalšia retušovaná fotografia nad rámec balíka je 5 EUR. Fotenia prebiehajú v exteriéri v Budmericiach a blízkom okolí. Nie je problém pricestovať aj na inú lokalitu za vami, k cene sa však pripočítavajú cestovné náklady 0,25 EUR / km.

*************************************************************************************************

Rodinné a detské fotenie v ateliéri (v Bratislave)

109 EUR
Fotenie trvá cca 1 hodinu. Výsledkom je 10 retušovaných fotografií v digitálnej podobe na USB kľúči. 1 fotografia podľa vášho výberu v rozmeroch 20x30 cm v tlači. Každá ďalšia fotka nad rámec balíka je 5 EUR. V cene je úprava a retuš. Pozor, pri ateliérových foteniach je potrebná dochvíľnosť, nakoľko ateliér je zajednaný na určitú hodinu.

*************************************************************************************************

Tehotenské fotenie (exteriér Budmerice a okolie / ateliér Bratislava)

149 EUR
Fotenie trvá cca 1 a 1/2 až 2 hodiny. Výsledkom je 15 retušovaných fotografií v digitálnej podobe na USB kľúči. 1 fotografia podľa vášho výberu v rozmeroch 20x30 cm v tlači. Každá ďalšia fotka nad rámec balíka je 7 EUR. V cene je úprava a retuš. Pozor, pri ateliérových foteniach je potrebná dochvíľnosť, nakoľko ateliér je zajednaný na určitú hodinu. Na tehotenské fotenia zapožičiavam dlhé tehotenské šaty a šifóny bez ďalšieho poplatku. Podrobnejšie info o šatách a  šifónoch mailom.

************************************************************************************************

Budoir / glamour fotenie (ateliér Bratislava)

149 EUR
Strávime spolu cca 2 hodiny. Výsledkom je 10 retušovaných fotografií v digitálnej podobe na USB kľúči. Každá ďalšia fotka nad rámec balíka je 10 EUR. V cene je úprava a retuš. Pozor, pri ateliérových foteniach je potrebná dochvíľnosť, nakoľko ateliér je zajednaný na určitú hodinu. Vieme sa dohodnúť aj na fotení u Vás doma, k cene sa pripočítavajú cestovné náklady (viď nižšie).

***********************************************************************************************

Biznis portrét

75 EUR
Fotenie trvá cca 1 hodinu. Výsledkom sú 3 retušované fotografie v digitálnej podobe zaslané cez online galériu. Každá ďalšia fotka nad rámec balíka je 7 EUR. V cene je úprava a retuš. Pozor, pri ateliérových foteniach je potrebná dochvíľnosť, nakoľko ateliér je zajednaný na určitú hodinu.

**********************************************************************************************

Dodatočné informácie

- Možnosť zakúpenia darčekových poukazov v hodnote 199 EUR (rodinné a detské fotenie s 20 retušovanými fotografiami + všetkými fotkami v základnej úprave, dodanými na USB kľúči + 1 ks fotoplátna 50x70cm) .

- Možnosť doobjednať fotografie tlačené na Pro Photo papier, Fine Art papier a bavlnené plátno. Informácie o cenách mailom.

- Taktiež si môžete u nás objednať economy a luxusné art fotoknihy tlačené u renomovaného tlačiara. Na tieto fotoknihy je potrebné uhradiť zálohu pri objednávke. Informácie o cenách mailom.

- Online galéria je dostupná iba na určitú dobu a slúži iba na výber fotografií určených na ďalšiu editáciu. Ihneď po Vašom výbere je táto galéria deaktivovaná. Fotky na výber sú ošetrené vodotlačou, podliehajú autorským právam a je zakázané ich z galérie sťahovať a ďalej šíriť.

- Fotografie pre Vás zálohujeme po dobu jedného roka. Každopádne doporučujeme, aby ste si fotografie zálohovali aj sami.

- Cestovné náklady 0,25 EUR / km sa počítajú z Budmeríc a späť do Budmeríc.

- Zaslanie fotografií poštou 3,50 EUR (listová zásielka v obálke formátu A4 do 500g).

- Retuš nezahŕňa montáže, ktoré sú na vyžiadanie spoplatnené osobitne.

- Link s náhľadmi v online galérii posielam do 3 pracovných dní od fotenia.

- Dodacia lehota fotografií je cca 14 dní od Vami zaslaného výberu.

- Ďakujeme a tešíme sa na fotenie s vami! ;-)